ورود به آریافلکس

عایق الاستومری آریافلکس

آریافلکس نسل جدید عایق‌های الاستومری سلول بسته مورد استفاده در لوله کشی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان، با دانسیته پایین می باشد که برای نخستین بار در ایران توسط شرکت مهراد لاستیک صنعت آریا تولید گردید.
این عایق در مقایسه با عایق های سنتی مانند پشم شیشه و پشم سنگ از مزایای ویژه ای برخوردار است. براساس الزامات تولید و استانداردهای ISO TS / ISO 9001 پرسنل واحد تضمین و کنترل کیفیت در کارخانه ، وشرکت مستقر هستند.کلیه مواد اولیه ورودی ، کالای نیمه ساخته ،محصول نهایی و فرآیند توزیع و خدمات پس از فروش توسط واحد تضمین و کنترل کیفیت تحت نظارت و کنترل قرار می گیرند.
شرکت آریا فلکس با بهره مندی از کادر مدیریت و پرسنل آموزش دیده ، دانش فنی و ماشین آلات پیشرفته تولید ، فضای مناسب کارخانه ، دفتر و انبار مرکزی افتخار می نماید که مجموعه ای توانمند و مقتدر در زمینه تولید ، توزیع و خدمات پس از فروش عایق الاستومری می باشد

چسب عایق آریاسیل صنایع تولیدی غزل گواهینامه ایزو  9001 گواهینامه ایزو 16949 عایق الاستومری آریافلکس

برخی از ویژگی های عایق الاستومری آریافلکس

آزمون آریاقلکس

آزمون‌های مختلف از قبیل تعیین قابلیت افروزش ،اندازه گیری ضریب انتقال حرارت ،شناسایی پلیمر پایه در مراکز معتبر آزمایشگاهی مانند: مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن ،مرکز تحقیقات لاستیک پژوهشکده مهندسی وزارت جهاد کشاورزی بر روی نمونه های عایق الاستومری آریا فلکس انجام گرفته و نتایج آن قابل ارائه است. همچنین شرکت مهراد لاستیک صنعت آریا ( آریافلکس ) دارای آزمایشگاه شخصی مجهز به تجهیزات و دستگاه های تعیین خواص پلیمرها می‌باشد.

استاندارد ایزو 9001

آریا فلکس به عنوان تولید کننده انواع عایق های الاستومری دارای پروانه بهره برداری و پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت است. همچنین این شرکت دارای گواهینامه های معتبر تضمین و کنترل کیفیت محصول (ISO TS / ISO 9001) از شرکت توف نورد آلمان است.

aryacoat color

آریافلکس علاوه بر تولید عایق ، انواع روکش های عایق از قبیل آلومینیوم ( در ضخامت های مختلف) ، رنگ مخصوص عایق و ... را نیز عرضه کرده است . همچنین برای پشت چسبدار نمودن عایق های آریا فلکس از چسب های زنده وتقویت شده ی مشبک اروپایی استفاده می شود که روش چسباندن و نوع چسب مذکور بر روی عایق ها را منحصر به فرد می کند.

کنترل کیفیت

عایق الاستومری آریا فلکس بر اساس دانش و تکنولوژی روز دنیا تولید شده و کلیه ی مراحل ساخت ، از مرحله فرمولاسیون ، فرآیند تولید تا توزیع کالای ساخته شده تحت نظارت واحد کنترل کیفیت شرکت انجام می شود .اطمینان از یکنواختی تولید و کیفیت مواد اولیه موجب گردیده که شرکت بتواند محصولات تولیدی خود را تضمین نماید. عایق الاستومری آریا فلکس نسبت به سایر عایق ها از عمر مفید ، ماندگاری و مقاومت مکانیکی بیشتری برخوردار است .

availibilty

امکانات آزمایشگاهی ، انبار، خدمات پس از فروش ،سیستم مدیریت تضمین کیفیت ، گواهی نامه های تضمین کیفیت محصول ، پاسخگویی و سرویس به موقع به مشتریان موجب گردیده که آریا فلکس متمایز از سایر برندهای وارداتی باشد.